درباره ما

بیش از یکصد سال از عمر صنعت حمل و نقل هوایی جهان می گذرد و اگر بخواهیم بصورت دقیق تر به موضوع بنگریم عمر این صنعت از نظر تجاری در جهان، حدود 70 سال و در کشور ما 53 سال برآورد می شود؛ و این نشان دهنده وسعت و گستردگی این صنعت منحصر به فرد است. از سوی دیگر شبکه حمل و نقل، یکی از شاخص های ارزیابی اقتصادی بسیار مهم، در میان کشورهای دنیا است، چنانچه دولتمردان در کشورهای مختلف، رشد صنعت حمل و نقل را از اصلی ترین اولویت های خود قرار داده اند. لذا با توجه به موارد یاد شده، گروه سرمایه گذاری میکا با تاسیس ایرلاین "میکاایر"مصمم است گامی نو در صنعت حمل و نقل هوایی کشور بردارد. این شرکت در برنامه های در دست اجرای خود در نظر دارد با بکارگیری جمعی از نخبگان صنعت هوانوردی و استفاده از ناوگان ایرباس A320-200 و همچنین بوئینگ 800-737 چشم انداز جدیدی در اعتلای صنعت حمل و نقل هوایی ایران به تصویر بکشد. همچنین مدیران این شرکت در تلاش اند با هدف گذاری متنوع در ارائه خدماتی چون سیستم های نوین فروش و بازاریابی و خدمات پروازی متفاوت، و رعایت بالاترین استانداردهای کیفی و ایمنی، فصل نوینی را رقم بزنند.

هدف گذاری پروازهای داخلی و خارجی

با توجه به طراحی ناوگان پروازی و جذابیت های تجاری و گردشگری جزیره زیبای کیش و استقبال گردشگران و تجار ایرانی و سایر کشورهای حوزه خلیج فارس و منطقه، این شرکت در نظر دارد مسیرهای پروازهای داخلی و بین المللی را از شهرها و کشورهای مورد نظر به این جزیره و بلعکس برنامه ریزی و برقرار نماید.

هدف گذاری مسیرهای پروازی داخلی این شرکت در فاز اول شهرهایی چون تهران-مشهد-شیراز-اصفهان-تبریز کیش و ... خواهد بود. و همچنین در مسیرهای بین المللی کشورهای حوزه خلیج فارس، آسیای میانه و در فاز آتی کشورهای اروپای غربی برنامه ریزی و طراحی خواهد شد.هواپیماها

Airbus A320

Boeing 737

تماس با ما

: 15 + 7 =

آدرس

دفتر مرکزی:
جزیره کیش - بلوار خلیج فارس - برج میلاد - طبقه پنجم
تلفن: 8-44467240 - 076
فکس: 44467021 - 076

دفتر تهران:
تهران, شهرک قدس (غرب), بلوار دادمان, ابتدای فلامک, پلاک ۲۳, ساختمان میکا ایر
تلفن: 88370967- 021
فکس: 88370968- 021
ایمیل:info@micaair.com

آدرس ما روی نقشه